A2 Liga - Sjever
Kvalifikacije za državno prvenstvo
A2 liga - Sjever 09/10
Feb 23, 2009
Izvještaji sa utakmica 13.kola

 

IZVJEŠTAJI SA UTAKMICA XIII KOLA A2 LIGE GRUPA SJEVER
 
Rezultati 13. kola: TRAVNIK: Travnik – Litva 75:62, ŽEPČE: Orlovik – Student Falcons 91:77, DONJI VAKUF: Donji Vakuf Komar Gips – Maglaj 20:0, SREBRENIK: Gradina Srebrenik – Gradina Koteks 73:65, TUZLA: Sloboda Dita II – Krivaja 20:0 (ekipa Krivaje odustala od daljeg takmičenja). Slobodna je ekipa Živinice 78.
 
TRAVNIK                 75
LITVA                       62
 
Dvorana osnovne škole Travnik. Sudije: M. Marjanović i A. Avdić (oba iz Zenica).
Rezultat po periodima: 75:62 (25:20, 19:11, 16:19, 15:12).
TRAVNIK: Varupa, Hodžić 9, A. Gradaščević 8, Hadžalić 4, Haseljić 10, Mujčić, Mijić 8, Huseinović, A. Gradeščević, Žerić 5, Sokanović 19, Jahić 12.
Trener: F. Karač
LITVA: Šehić 9, Džananović 6, A. Đerzić 5, D. Đerzić 31, Mulahalilović 8, Sulejmanović, Peštalić 3, Muratović.
Trener: M. Lisičić
 
ORLOVIK                             91
STUDENT FALCONS         77
 
Dvorana Osnovne škole u Žepću. Sudije: S. Kulačić i T. Kavazović (oba iz Zenice). Tehnička greška: Preldžić trener (Orlovik). Pet ličnih grešaka: Mujkić, Skopljak (Orlovik), Grabičanin, Grošić (Student Falcons).
Rezultat po periodima: 91:77 (16:18, 33:18, 20:18, 22:23).
ORLOVIK: Đuzel 7, Maličbegović 12, Spahić 2, Muratović 10, Mujkić 9, Preldžić 2, Skopljak 18, Odobašić 6, Jovanović 13, Bajrić 3, Galić 6, Mehinagić 3.
Trener: S. Preldžić
STUDENT FALCONS: Ovčina 19, Grabičanin 7, Jusufović 19, Grošić 8, Agić, B. Avdić 8, Pašić 5, Muratović 9, A. Terzić.
Trener: A. Žunić
 
GRADINA SREBRENIK               73
GRADINA KOTEKS                       65       
 
SD Srebrenik . Sudije: M. Avdić (Tuzla) i A. Đuzdanović (Brčko). Pet ličnih grešaka: M. Hercegovac, Begović, Šerifović  (Gradina Srebrenik), M. Dragonjić (Gradina Koteks).
Rezultat po periodima: 73:65 (16:18, 18:11, 17:13, 22:23).
GRADINA: A. Sofić 2, E. Hercegovac 4, M. Hercegovac 1, M. Sofić 10, Begović 13, Hasić 7, Buljubašić 7, Šerifović 11, Jašarević 11, Gopo 5, Mušić 2.
Trener: E. Bajraktarević
GRADINA KOTEKS: Bureković 2, Rizvanović 10, Kaknjo, Husetić 16, Đogić 1, I. Čamdžić 11, A. Čamdžić 2, Ahmetspahić 6, V. Dragonjić 4, Tarabar, M. Dragonjić.
Trener: M. Dragonjić
 
DONJI VAKUF KOMAR GIPS                 20
MAGLAJ                                                      0
 
 
SLOBODA DITA II             20
KRIVAJA                             0